Svět Zdraví – Zkušenosti a recenze

Poradenství Svět Zdraví (dále i SZ) představuje další z konceptů individuálního řešení nadváhy, pomocí kvalifikovaných odborníků v čele s Vědecko-lékařskou radou a celkovou genetickou, fyzickou a psychickou analýzou. Součástí služeb SZ je nutriční typologie, díky níž jsou pracovníci schopni sestavit pro každého klienta zvláštní stravovací plán. Netradiční komplexní nutriční typologie spojuje prvky indické medicíny a moderní znalosti.

 

 

Jak to funguje?

Nejprve projdete vyšetřením na speciálním certifikovaném přístroji “Tanita”. Zjistí se tak Váš metabolický věk, procentní složení těla (svalovina, tuky, kosti), množství vnitřního tuku či úroveň hydratace. Stanoví se Vaše ideální váha a následuje 45-60 minutová konzultace se specialistou.

Dozvídáte se o chybách v dosavadním jídelníčku a o konkrétních krocích k jejich účinné nápravě. Specialista Vám objasní základy dalšího kroku: nutriční typologie a navrhne na míru nejen jídelníček ale i komplexní výživový plán.

svet-zdravi

 

Metoda nutriční typologie

Metodou komplexní nutriční typologie (analýza pH organismu, genů, fyzických a psychických dispozic) definují Váš přesný typ organismu a rychlost spalování. Na základě těchto informací jsou specialisté schopni sestavit seznam vhodných a nežádoucích potravin.

 

Genetické vyšetření a konzultace

Kromě nutriční typologie máte možnost biochemického vyšetření. Můžete si dát sebrat a vyšetřit krev, přičemž se výsledky testů odborně posuzují. Jídelníček do rukou dostanete po přibližně 1 až 2 týdnech. Obdržením nutričního profilu, stravovacího plánu a seznamu potravin se pro Vás spolupráce se Světem zdraví ještě nemusí skončit.

Poradenství zahrnuje i pravidelné konzultace (v první fázi po týdnu, pak jsou setkání zpravidla vzácnější, podle výsledků, potřeby a možností klienta) a nabídku využít jeden z programů (základní nebo rozšířené).

 

Produkty Svět zdraví

Mezi služby patří nabídka 100% přírodních produktů, které jsou vyrobeny v České republice. Svět Zdraví oficiálně netvrdí, že je nutné tyto produkty počas programu užívat. V jejich četných pobočkách a v e-shopu naleznete produkty v oblasti hubnutí a detoxikace. Zabývají se hlavně očistou trávicího systému, překyseleného organismu a odstraněním zácpy.

Poskytují souhrnnou výživu pro dodávání živin a raw tyčinky. Vybrat si dále můžete z moderních doplňků rostlinného původu s cíleným využitím k odstranění některých problémů a na podporu imunity. Svět zdraví má svůj vlastní klub pro snadnější život, jehož členství si také můžete zakoupit.

 

Ceník a programy

Investice se liší od jednotlivého poradenství, potřeb a dispozic. Vaše první konzultace s poradcem stojí 600 Kč. Dlouhodobě je už ale v akci za 200 Kč. V případě zájmu Vám poradce navrhne využít jeden z jejich programů. Za základní program zaplatíte od 800 po 1600 Kč za měsíc. Cena se mění v závislosti na individuálních potřeb klienta a délky programu. Je tedy rozdíl mezi 3, 6 a 12 měsíčním programem. Do rozšířených programů patří i “biochemie” za 2000 Kč.

 

Genetické testy (trombofilie) 2000 Kč
Mikroskopické vyšetření kapky krve 1500 Kč
Vyšetření cév a míry stresu přístrojem Max Pulse 200 Kč
Test překyselení 50 Kč
Klub pro lehčí život – roční členství 1200 Kč
Kniha zdraví 230 Kč

 

Rozdíl mezi SZ a Naturhouse

V dietetickém centru Naturhouse máte konzultaci s dietologem zdarma. Naproti Světu Zdraví dietologové Naturhouse doporučují užívat výživové doplňky a další jejich produkty, případně si můžete zvolit přímo hotová jídla. Odlišuje se i způsob vyšetření. Naturhouse Vás odváží na speciálně upravené váze, nazývá se to i bioimpedačná analýza. Co se týče cenových relací předpokládá se, že ve Světě zdraví ušetříte pár €, ale cena se v konečném důsledku příliš neliší.

 

Názory lidí na Svět Zdraví

Sto lidí, sto chutí a názorů. Pozitivní ohlasy se na fórech mísí s negativními zkušenostmi a nedůvěřivostí. Nejčastěji se objevuje argument, že si navzájem odporují informace, které jsou klientům zprostředkované. Jídelníčky nemají gramáže, což na jedné straně někoho příliš nepotěší, další v tom však vidí výhodu, protože se nemusí striktně kontrolovat a dělat si velkou hlavu z gramu navíc. Naopak, určené jsou především vhodné a nevhodné potraviny podle typologie.

Stravovací plán někdy není vhodně sestaven a uzpůsoben, což vede k občasným trávicím problémům. Pravidelné konzultace jsou krátké ale informativní hodnotné. Svět zdraví si prý dělá špatné jméno především nekompetentními a špatně kvalifikovanými poradci. Ovšem ne každý s tím souhlasí. Zdá se, že zákazníci mají mnohdy problém stále ve stejných pobočkách.

 

 

 


Svět Zdraví – Zkušenosti a recenze
2.6 (52.86%) 14

55 Comments

 1. Tereza B. napsal:

  Ty názory na Svět Zdraví se musejí brát s rezervou. Někdy mě až šokuje, co lidé považují za neadekvátní. Např. že hubnou jen 1 kilo týdně, že se nedokáží nasytit, že musejí běhat atd… To jsou prostě naprosté kraviny. Z mého pohledu je svět zdraví super služba, která je pro lidi přínosná. Už jen ta první konzultace za 200 je levná a hodně člověku dá.

  • Renca napsal:

   no v porovnani s ostatnimi institucemi je to luxus. jak v cene tak v pristupu. Ja s nimi hubla a nemuzu rict pul spatneho slova

   • Rozalina napsal:

    Já jsem s nimi taky opravdu zhubla. Ale chce to pevnou vůli i tak. Je třeba fakt jíst a dělat to, co vám tam poradí, jsou profíci. Pokud to tvrdě budete dodržovat, zaručeně s nima trvale zhubnete. Ale slabá vůle někdy hold zvítězí, na tu vám tam lék nedají. Hold se musíte hecnout!!

    • Hana Kinclová napsal:

     Někdy vám nepomůže ani pevná vůle. Naprosto striktně a důsledně jsem dodržovala vše, co mě bylo doporučeno. Hned první týden jsem ztloustla a kila dolů nešla. Když jsem se dožadovala nějaké změny, tak mě bylo řečeno, že jídelníček stanovil počítač. Odešla jsem s váhou, kterou jsem přišla. Tento zbytečný experiment mě stál pěkných pár tisíc, velké zklamání a ztrátu důvěry v poradce.

   • dandy napsal:

    Navštívila jsem svět zdraví v Ostravě 25.1.2018 , chtěla jsem jen vyšetření tuk,vodu v těle..v akci 200kč,nechala jsem si udělat i stresovou situaci../ mimochodem tu prý vůbec nezvládám / domluvili jsme se na částce 400kč.Celkem jsem u nich byla 3x a zato mi naučtovali 3900kč a ještě se p. Česlíkové Janě podařilo mě přesvědčit jak pomalu umírám, mám stračně moc tuku v těle,hrozně moc málo vody…prý jsem vyšla v nejhorším stádiu co může existovat. Měřím 172cm a vážím 86,5kg. Slibovala, že s ní dám dolů 17 až 23kg za rok,říkala jsem, že si to musím promyslet, ale neustále naléhala ať se sebou něco udělám hned, že mě čekají velké zdravotní problémy a že už sepsala smlouvu na 1 rok, a pokud nebudu spokojená, můžu kdykoliv odstoupit !Spočítala to na 15 500kč.Zaplatila jsem jen 3900kč s tím ,že mi udělá jídelníček na míru, ten jsem si převzala.Při další návštěvě mě slečna na recepci zvážila…p. Česlíková mě pochválila jak mám výsledky lepší a po 10 minutách jsem šla domů.Něco mi pořád nesedělo..za zvážení 1300kč platit měsíčně je zarážející .Navíc mám doma váhu od Tanity,která udělá tu samou službu. Podala jsem písemně odstoupení od smlouvy, poslala i do Prahy p. řediteli a dostalo se mi odpovědi od p. manažereky Mileny Markové, která mimo jiných lží píše ..
    Bohužel musíte si uvědomit, že nakupujete služby ne zboží, které možná jde jen tak vrátit….
    My jsme jen pobočka a jak Vy jste zaplatila nám, tak jsme museli zaplatit my centrále za služby, takže bohužel po Vás ještě žádám storno poplatek ve výši 1.200Kč v příloze zasílám reklamační protokol, prosím o jeho podepsaní a zaslání zpět… peníze můžete přinést hotově na pobočku a nebo zaslat na náš účet 3629227329/0800.K právníkovi klidně zajděte, uvidíte co Vám řekne, akorát Vás to bude stát opět peníze…Vy asi nechápete, že jste si ten program zakoupila a podepsala, budete akorát sama proti sobě, všechno máte na té objednávce.
    Nepodepsala jsem žádný reklamační protokol ani ho neposlala zpět.Já jsem odstoupila od smlouvy .Měla jsem problém , že jsem jedla hodně pečiva s tím jsem přestala již před tím, než jsem zašla do světa zdraví,takže mám kilo dole, ale rozhodně to není zásluhou p. Česlíkové.Jídelníček je všeobecný, prý dle mé krevní skupiny, já jsem nebyla na žádném odběru ! a půl hodinovém vyptávání na různé všeobecné nesmysly to si ceni na 2500 Kč.Pak jsem si najela na jejich recenze a jsem zděšená !!! podvodníci , lháři a manipulanti !!!

  • Maruška Petříčková napsal:

   Je mi 41 let. Během posledních 20 let moje váha stoupla z 52 kg na 87 kg, a to při mé výšce 160 cm bylo už opravdu neúnosné. Začala jsem hledat na internetu rady, týkající se hubnutí. Narazila jsem na odkaz na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si některé příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já. Po dlouhém zvažování jsem nakonec pobočku navštívila. Do programu jsem vstupovala s obavami, protože nemám pevnou vůli. Specialistka mě velmi mile přijala. Vysvětlila mi, co je špatného na mých dosavadních stravovacích návycích, tedy co je potřeba do budoucna změnit. Díky ní jsem zjistila, že hubnutí v žádném případě není o dietách, ale o výběru kvalitních potravin a o pravidelnosti. Dodržet 5 – 6 porcí jídel denně mi dělalo zpočátku problém, ale teď už si to neumím ani jinak představit.Tímto chci Světu zdraví poděkovat za jejich perfektní přístup a péči, kterou mi věnovali. Po celou dobu mě zahrnovala specialistka recepty, ze kterých budu čerpat ještě hodně dlouho. Za půl roku pod jejím vedením se mi podařilo zhubnout 15 kg.

   • Verunka 34 napsal:

    Můj příběh? Jednoduchý. Špatná strava a málo pohybu, sedavé zaměstnání a odpolední zákusky, na které kolegyně v práci nedaly dopustit. A ručička na váze šla nahoru. Vlastně jsem se nějak špatně necítila, ale spokojená jsem nebyla. Zhubnout jsem zkoušela vícekrát, ale výsledky nic moc, hlavně krátkodobé. Ve Světě zdraví mi pomohla zejména dlouhodobost dohledu a pomoc s jídelníčkem.Velice motivující jsou také reakce okolí: “Vy jste zhubla, vypadáte dobře”. Snad mi to vydrží a ideálně to bude ještě lepší.

  • Lenka Jiránková napsal:

   Svět zdraví mohu jen doporučit. Při pohledu na mé starší fotografie vidím ten rozdíl. Určitě budu pokračovat dále, protože mám ještě co shazovat a do Světa zdraví rád přijdu znovu, minimálně na kontrolu a převážení. Dnes jsem rád, že jsem udělal ten první krok a věřil odborníkům.

  • Gábinaaa napsal:

   Nevěřila jsem nějaké metodě nutriční typologie, ale asi na tom nakonec něco je. Já díky ní trvale zhubla 10 kilo. A stále pokračuji, protože teď už vím, díky mé nutriční specialistce, co se mi věnovala, jak na to.

  • Marlenka M napsal:

   no já dávám vždy zásadně jen na svou vlastní zkušenost, ne na ostatní. Já s nimi zhubla 10 kilo za půl roku, ale nejde tak ani o kila, jak o kolik se snížilo procento tuku v těle. Byla jsem s jejich službami spokojená, bez nich bych to sama nezvládla, ale modlím se, abych už jejich služby nadále nepotřebovala a svou linii si pro příště už pohlídala

  • Elliška Kunčice napsal:

   Tereza má pravdu, já byla na té osobní konzultaci a za dvě stovky se mi tam paní tak věnovala snad celou hodinu.Zjistila jsem tolik věcí, co dělám špatně..Docházela jsem tam půl roku a nemohu si jejich odborné služby vynachválit.

  • Moncinka napsal:

   Je to jen tahání z lidí peníze a nic víc, mají to jako byznys. Možná, že člověk něco shodí, ale je to spíš o tom jak to mají nastavené v hlavě a že začnou něco se sebou dělat. Jinak ty jejich předražené doplňky stravy nepomáhají. Po belly care, což by mělo být na detoxikaci, nemůžete vůbec na záchod, protože to prostě nejde, máte po tom zácpu, tak jaká pak detoxikace a hubnutí. Po tom ještě víc naberete, aby z vás mohli dál tahat peníze a když po tom jejich programu nezhubnete, tak vás pošlou k psychologovi a toho si samozřejmě zase zaplatíte a pořád dokola.
   A ta jejich biochemie za 2000,- to můžete ke svému doktorovi, ten vám ji taky udělá na pojišťovnu a zadarmo. Prostě jen vyhozené peníze za nic. Za ty peníze jděte radši do fitness, upravte jídelníček a ještě ušetříte a nemusíte mastit kapsy této instituci.

 2. Mišule napsal:

  No, tak co se týče Světa zdraví… Za mě jedině mohu doporučit! Dopředu mi jasně řekli, co moje účast v programu bude obnášet… Do všeho jsem šla kvůli slíbeným výsledkům, i když jsem se obávala, že výsledky až tak závratné nebudou… No, spletla jsem se! Jsem ráda, že jsem do programu šla! Rozhodně doporučuju!

  • Karel napsal:

   Přesně tak já naštěstí jen zaplatil 200 korun za uvod za ty keci pulhodinoví pak mi tam ukázal co vše budu platit .,Už mi dával papír na podepsaní tak jsem mu řekl ,že si to ještě promyslím a šel jsem do prdele a udělal jsem dobře.Je to skvělí job pro ně na lidský blbosti se dělají dobře peníze.A pokud se díváte na pořad jste co jíte nikdy jsem neviděl ,že by do nich cpaly nějaký detoxy je to jen proto aby dostali z vás prachy.

 3. Sonulka napsal:

  Se Světem zdraví mám osobní zkušenost a za mě mohu všem jen doporučit! Chce to mí havně v hlavě jasně srovnané, co od nich očekávat. Každý tam jde hlavně s tím, že chce zhubnout, ale bez vlastního přičinění to nejde, ostatně jako nic… Je třeba se držet jejich rad (ostatně od tam jsou, to si taky platím), dodržovat pokyny a výsledky se dostaví!

  • Liduška Zounarovál napsal:

   já s nimi nezhubla, mám prostě slabou vůli. Ale všichni v okolí, co se na ně obrátili si nemůžou jejich služby vynachválit, zhubl s nima téměř každý. Já bez té čokolády prostě nebudu. Nutriční specialistka byla skvělá, pomáhala mi, sestavila jídelníček, vždy si mě vyslechla, tolik se snažila, tolik času do mě investovala, podporovala mě a chtěla pomoct. Ještě to jednou zkusím, nevzdám to přece. Držte mi prostě palce!

 4. hanka napsal:

  No na vždy se vše názory různí. Já s nimi mám též osobní zkušenost a mám za to, že mají opravdu profesionální přístup. Žádné naslibované hory doly ale reálně viditelné výsledky. Je to i o lidské vůli, takže jestli to někdo haní, tak nebude asi problém v tom, že by to nefungovalo, ale že se “dožíral” bokem

 5. hanka napsal:

  já s touto institucí zkušenosti mám a dobré a dlouholeté. Mají celostní přístup ke zdraví, není to o žádném drastickém hubnutím ale o rozumném přístupu, kdy se hubne přirozeně a postupně. Ne 10 kg za měsíc, kdy jde jen voda a svaly.

 6. Sara napsal:

  muzu se zeptat, na kolik kč to tak měsíčně vychází? Abych měla představu. Díky

  • jalicho napsal:

   Základní kurz na 3 měsíce stojí asi 7 400 Kč. Mě Svět zdraví velmi zklamal. Přišla jsem s tím, že si dlouhodobě stravu hlídám a jím celkem zdravě, ale v posledním roce nehubnu, i když si hlídám kJ a dodržuji zásady zdravé stravy. Naslibovali hory doly a výsledek nula. Když se nedostavily výsledky, ztratili o mě zájem. Už při typologii mě zarazilo, že mě do výchozího stavu uvedli, že jím tučné, smažené, nepravidelně, což jsem v žádném případě neuvedla a není to pravda. Přišlo mě, že mají standardní postupy, které určí počítačový program a ne individuální přístup. Nejdříve mě sdělili, že mám jíst sacharidy, po 7 týdnech , když to nefungovalo, tak zase omezili sacharidy, ale to už byl pomalu konec a tak nejen, že jsem nezhubla, ale ani nevím, zda jídelníček, co mě doporučily, je pro mě správný. Za ty peníze…….

   • Vlasta napsal:

    Mám stejnou zkušenost. Unikátní metabolická diagnostika za 3500, která pro mne vůbec unikátní nebyla – skripta se spoustou obrázků, jídelníček velice povšechný, doporučené a nedoporučené potraviny – myslím že u mne vůbec nehrály roli, rovněž uváděli, že jsem sacharidový typ, ale tedy nevím, proč jsem na to vůbec nereagovala. Sla jsem tam se stejným problémem jako JANIKO, úplně stejně jsme řešili sacharidy, až jsem odtamtud odešla se 4 kg navíc.Nepomohli mi. Ještě že jsem si nechala udělat vyšetření krve u svého lékaře zdarma, to by byly další 2000 při vstupu. Neukázněným klientům jistě pomohou naučit se správně stravovat, ale jak přijde opravdu problém…neví si rady.
    Zajděte raději k nějaké nutriční specialistce, která působí navíc ve fitku, vyznají se. A ušetříte pení

 7. Zorinka napsal:

  Svět zdraví byl konečně ten, kdo mi opravdu pomohl nejen hubnout, ale hlavne zhubnout!

 8. marketa napsal:

  teda majko moc dik za info, tak to jdu na jejich webovku mrknout, uz dyl se s nimi chystam zacit hubnout

 9. julka napsal:

  me se u sveta zdravi moc libi jejich profesionalni pristup, neni to zadne sarlatanstvi :/ ale poctivy pristup

 10. Ajka napsal:

  Ve Světě zdraví mi pomohli v těžkých chvílích. Potřebovala jsem ze zdravotních důvodů zhubnout a k tomu mi zjistili bezlepkovou dietu.

 11. Karolina P. napsal:

  Mně moc pomohla výživová poradkyně v Brně. Věnovala se mi, vše mi vysvětlila, nebála jsem se na vše zeptat. A hlavně s nimi člověk nezhubne jen vodu, ale opravdu i tuky! Docházím tam teď to bude 3.měsíc a pomalu pracuji na efektivním zhubnutí. Cítím se skvěle!

 12. Alice napsal:

  Ahoj, jsem také příznivcem hubnutí se Světem zdraví. Nabraná kila – velké břicho i boky mi už začali vadit. A když už jsem se neoblékla ani do mých nejoblíbenějších kalhot, začala jsem váhu řešit. Rozhodla jsem pro půlroční program u Světa zdraví, který jsem již úspěšně absolvovala. Zhubla jsem a konečně zase mohu nosit to, co chci.

 13. kamuška napsal:

  Děkuji za tip, mám stejný problém. Mrkla jsem na jejich stránky. Sice se mě jejich služby zdají dražší, ale přesto jsem si domluvila úvodní konzultaci. Tak jsem zvědavá.

 14. jana napsal:

  Zní to dobře

 15. pajina napsal:

  Mám po úvodní konzultaci, poradkyně byla velmi příjemná a vysvětlila mě jak vše půjde dál. Takže jsem do toho šla.

 16. Hana napsal:

  jo,jasně také jsem navštívila svět zdraví s tím,že mi pomůžou,ale již mi neřekli,že hlavně od peněz,jsem z Kolína a ač od samého začátku tvrdí na svých stránkách,že vyšetření krve a tím odhalí určenou potíž si účtujou za poplatek 200 korun,už jen to je manipulace s lidmi,protože tak to vůbec není – Svět zdraví v Kolíně jsem navštívila první týden v květnu 2017 a poslali mě na odběr krve,druhá má návštěva této dnes již vím,že pochybné společnosti byla dne 10.5.2017 kde po mě chtěli zaplati doporučenou péči,vypracovanou jen pro mou osobu a to ve výši 11200 korun,které jsem u sebe neměla,ale dovolili mi zaplatit kartou,jelikož jsem na účtě hotovost požadované částky neměla celou,bylo mi nabídnuto,že to mohu zaplatit ve dvou splátkách,tak jsem souhlasila s tím,že 10.5.2017 jsem zaplatila 6050 korun a příští měsíc,že zaplatím zbylých 5400 korun,dle výsledků mé krve,kde bylo ve velké míře vysoký počet leukocytů,jsem se poradila s mým obvodním lékařem,kde mi bylo doporučeno s programem na úpravu stravy spojené především s hubnutím tento program přerušit,bude mi padesát let,tak jsem na doporučení lékaře program ze zdravotních důvodů tedy dne 1.6.2017 ukončila,kromě toho,že mi Bc.Václava Freibergová vypracovala OSOBNÍ VÝŽIVOVÝ PLÁN o 10 – 11 listů fotrmátu A4.Když jsem se ještě před platbou dožadovala informací,je-li možno třeba ze zdravotních důvodů tento program zkončit,nebo přerušit bylo mi sděleno,že samozřejmně a že víc mi poví přidělená specialistka,ale už mi nikdo neřekl,nic jiného,při ukončení programu mi bylo sděleno,že se mi do čtrnácti dnů ozve manažerka společnosti a vše s semnou vyřidí,samozřejmně se neozvala,tak jsem Svět zdraví kontaktovala já,že se mi nikdo do dnešního dne neozval,kde mi bylo sděleno,že manažerka byla na dovolené,a že se mi ozve,takže mi teprve včera to bylo 21.6.2017 přišel mail,že mi pošlou fakturu na necelých 1700 korun a to ,že musím ještě zaplati,já tedy fakt nechápu za co,asi se budu muset poradit správníkem,protože se mi jejich jednání zdá být pochybné,domnívám se,že toto je jednání ŠMEJDŮ,napsala jsem Vám svoji zkušenost a je na každém jak se rozhodne,ale z mé zkušenosti TENTO PROGRAM NEDOPORUČUJI!!!!! Hanka

 17. Hana napsal:

  tak to je síla,včera jsem napsala komentář s vlastní negativní zkušeností se Světem zdraví a jak koukám vůbec nebyl zveřejněn,jsou to šmejdi,dávejte si všichni na ně velký pozor,klamou lidi za ziskem pro svůj účel

  • jarmila napsal:

   Mam stejnou zkusenost byla jsem tam dvakrat a z 6000 mi vratily 590 kc . Nedoporucuji Jarmila

  • Věra napsal:

   Dobrý den,jak jste ,prosím dopadla se SZ ? Mám stejnou zkušenost.Ozvali se po 2 měsících po ukončení,že chtějí doplatit více jak 5400. Přitom jsem měla vyšetrení krve v ceníku cena 2500 ,po mě chtěli 3 500 a jidelníček přimo pro mě nebyl vytvořen ani za 2 měsíce,bylo mi sděleno,že pan doktor nemá čas.Proto jsem skončila. Na rok chtěli 22200Kč,nevím kde tu částku vzali ,také v ceníku není. Vvyhrožují žalobou.

 18. Irena napsal:

  Já můžu Svět zdraví za mne doporučit. Určitě si projděte jejich stránky a vyberte si místo a poradkyni, která vám bude sedět.
  Je to o lidech. To poznáte už na úvodní schůzce, jestli je v poho.
  Taky si myslim že na netu píšou převážně ty co nejsou spokojený a řešej hlavně peníze, měli bysme si už zvyknout že za zdraví se platí a ne cpát se práškama tak jak je to dneska obecně nastavený. U hubnutí je potřeba z naší strany nekecat a dodržovat a od poradkyně přísný dohled.
  A to spousta z nás, šáhněme si do svědomí, nedodržuje. Přeji hezké prázdniny.

 19. Karolína Studénka napsal:

  Bylo to super ten půl roku. Nelituji redukčního programu ve Světě zdraví. Nejen, že jsem zhubla, ale našla si v životě i nový životní styl a směr a cítím se tak dobře a snad o sto let mladší.

 20. Mirka z Moravy napsal:

  Z první návštěvy jsem byla nadšená, jsem překvapená, co vše se dá zjistit z rozboru krve a z naměřených hodnot na speciálním přístroji. Člověk nezjistí jen, jak je na tom s váhou, ale jak je na tom i po zdravotní stránce. Jsou to profesionálové. Jsem tam spokojená, budu nadále jejich klientkou.

 21. Galuška z Ostravy napsal:

  Já mohu potvrdit jen a jen spokojenost s jeich službami. Opravdu se o své klienty velmi starají. Já jsem měla od své nutriční poradkyně maximální péči. Vždy byla velmi vstřícná, pravidelně mě vážila a vedla se mnou společně deník, jak si na tom vedu. Moc mi pomohla sestavit jídelníček, co mohu jíst a co nesmím. Hubla jsem a celkem se mi to dařilo, dokud opět nepřišly na řadu jako každý rok ty proklaté Vánoce, pečení, vaření, rodinné návštěvy..:D To je ale můj problém. 😀 Jinak všem doporučuji. Jsou to odborníci, co vám pomohou.

 22. Pavlína napsal:

  Svět zdraví rozhodně NE!!!!! Poprvé jsem šla k paní, která z nějakých důvodů musela odejít a tak mě přiřadili k jiné.. Která trvala na tom, že místo dohodlých třech měsíců, musím mít půl rok, jinak do toho nejde… Na slibovala mi toho tolik, že mě nakonec přemluvila.. Zaplatila jsem 12.tisic korun s tím, že jsem původně měla platit 9.500,-… Nejdřív mi paní poradkyně sdělila, že víc rozhodně platit nebudu a že přípravky jsou v ceně a potom jsem platila a platila…. Výživový plán vůbec nemám na míru… Mam ho stejný jako kamarádka, která chodí do jiného centra… A většina věcí se nedá použít. Při každé konzultaci mi nutí další drahé výrobky a argumentuje s tím, že to moje tělo potřebuje.. Lidé, kteří toho o zdravém stravování moc neví, jsou určitě spokojeni.. Já ovšem dříve chodila k výživové poradkyně, zhubla jsem a byla jsem spokojená … Jenže v poslední době jsem chtěla změnu… Kromě vyhozenych peněz jsem za dva a půl měsíců zhubla necelé dvě kila.. A to dodržují vše.. Nemám s tím problém, jelikož se zdravě stravuji už několik let… Pokud chcete kvalitního specialistu a nevyhodit peníze do koše, rozhodně tam nechoďte… Zkuste si v okolí vyhledat výživového specialistů který vám opravdu poradí… Mohla bych tady napsat román o Světě Zdraví ale škoda času….

 23. Barbora T napsal:

  Velice zkušení odborníci pracují ve Světě zdraví. Byla jsem s jejich službami a radami velmi spokojená. Výsledek je i znát, dvacet kilo dole.

  • Věra napsal:

   Za mě Šmejdi! 2 měsíce mě tahali za nos. Jídelníček vyjetý z internetu,na nějaký specialní pan doktor neměl čas. Dávám podnět na ČOI. Měla jsem jiné ceny ,než udávali v ceníku.

 24. Majka Přerov napsal:

  Moc mi pomohli dosáhnout mé vysněné váhy. Jsou to opravdu profesionálové. Ale má to jeden háček, musíte jít do toho s tím, že chcete zhubnout a oni vám ukážou cestu, jak nejlépe na to. 14 dní, že to vydržíte, je opravdu málo. Nepřibrali jste tolik kilo taky za tak krátkou dobu. Chce to na hodně velkou dobu si říct, že to dokážete, že to nevzdáte a pude to. Já s nimi zhubla, vždy radili perfektně a jídelníček, co mi navrhli, při něm jsem nehladověla, ale dívat se doma na zbytek rodiny, jak se ládují zákusky, brambůrky u telky a vy si vzít nemůžete, to je ze začátku strašně těžký boj

 25. kamil napsal:

  Dobrý den,včera jsem byl ve Světě zdraví na vstupní kontrolu za 200,-Po vážení a měření jsem dostal papír z výsledky,následovala konzultace s (odborníkem)na výživu,jediné co jsem se dozvěděl bylo,že mám změnit jídelníček,co,kdy…to jsem nezjistil a pak došlo na placení a světe div se bylo to za 600,-!!!!!!!Takže mám v ruce papír za 600 stovek a jinak jsem na tom stejně jako před návštěvou,vím uplný prd.Moc rád bych si i připlatil,ale proboha za co!!!!!!!!

  • Lenka napsal:

   Kamile, tak to máš naprosto opačné zkušenosti, já nic neplatila, navíc konzultace měsíčně jsem měla snad 4, včetně vážení a doporučení jiného jídelníčku kdyby mi nevyhovovalo a byla jsem s nimi stále v kontaktu, takže já jsem se službami světa zdraví naprosto spokojená

 26. Darina Darunka napsal:

  To je divný, co tu píše Kamil, páč já mám opačnou zkušenost. Já se objednala na základní diagnostiku a byla jsem velmi nadšená. Poradkyně se mi tři čtvrtě hodiny velmi věnovala. Moc mi to dalo a domluvili jsme se na půlroční spolupráci, docházím za ní pravidelně a daří se mi díky jejím radám snižovat hmotnost.

 27. Václav napsal:

  Já jsem tam byl dnes a bylo mi řečeno že zaplatím na rok 22 000Kč nebo 24 000Kč na rok a půl, zdá se mi to hodně.

 28. Irena napsal:

  Co se ýká Světa zdraví, udělala jsem dvě negativní zkušenosti s odstupem asi 8 let. Jednu v Brně, kde se mi výživový poradce snažil vnucovat ,,svoje vlastní služby,, a druhou v Hodoníně, kde se snaží člověka zpracovat tak, aby byl přesvědčený, že vzít si od nich půjčku, na služby které ani nepotřebujete je zcela normální. Když jsem chtěla jít obvyklou cestou – dobře, zaplatím si vždy měsíc dopředu – ne, ne – to nejde. Takhle se chovali ti, co se jim v televizi říkalo ŠMEJDI. Objednávka služeb je ze přední strany čitelná a z druhé strany, kde jsou inf. pro klienta, nemůžete pořádně nic přečíst, poradkyně Vám neřekne, že když si jejich služby objednáte, hned nezaplatíte a cestou domů Vám dojde, že je to s prominutím past na Vaši kapsu, že si ještě dozadu napsali – 10% se sjednaných služeb, pokud si to rozmyslím. Podle mě je to nezákonný postup, protože od každé smlouvy můžete do 14-ti dnů odstoupit bez jakýchkoli sankcí a pokud nejste obch. zástupcem. informováni, máte na to rok a nějaký ten měsíc. Takže má rada zní – vyhněte se Světu zdraví, nakecají Vám tam nesmysly a chtějí příliš peněz za velmi málo služeb……….a nekvalitních….

 29. Karel napsal:

  Je to naprostá blbost jak z lidí dostat peníze.Každý trenér na youtube vám sestaví jídelníček za 1500 kč a je to celí .Jinak je to o tom jaký máte bmi a všechno je o kalorích to je celé.Jíst mín něž vidáte .Tady přijdete o deset tisíc a víc jsou to vyhozený prachy jen pro ně dobrý kšeft.

 30. Lenka napsal:

  Kamile, tak to máš naprosto opačné zkušenosti, já nic neplatila, navíc konzultace měsíčně jsem měla snad 4, včetně vážení a doporučení jiného jídelníčku kdyby mi nevyhovovalo a byla jsem s nimi stále v kontaktu, takže já jsem se službami světa zdraví naprosto spokojená

 31. Janča napsal:

  z mých zkušeností je svět zdraví tou správnou formou pro zhubnutí, nejen mě velice dopomohli ke kg dolů 🙂

 32. Libuška napsal:

  Já dostala jako dárek pokaz do světa zdraví. Udělali mě diagnostiku organismu a na základě toho mě stanovili hubnoucí plán.

 33. Georg napsal:

  Dobrý den,
  včera jsem byl na konzultaci z čisté zvědavosti. Celý život sportuji i na profi úrovni. Aktuálni ceny 400,- za to Vás změří a zváží a 45min řešíte tabulku co vytvoří počítač. V podstatě jsem se nic nedozvěděl, co bych nevěděl. Je mě 37 běhám, jezdím na kole, kruhové tréninky, překážkové závody pravidelná strava. V tabulce mě vznikla položka vicerální tuk, to mě slečna s kamenou tváří naznačila, že je to velmi špatné. Tak jsem jí zeptal za jak dlouho umřu, když jsem na tom tak špatně 🙂 to bylo celé co jsem se ten den dozvěděl. Tak pokud se mě vše líbílo, jestli nechci spolupracovat… co se mě mělo jako líbit??? To že všechny slečny na pobočce vypadají, jak po měsíční dovolené v cukrárně? Jinak další spolupráce spočívá, že za půl roku dáte 12,500,- za nějaký plán jídelníček a recepty … za ty peníze máte jinde individuálního trenéra s individuálním plánem a jídelníčkem na celý rok, který se Vám bude věnovat ve fitku každý den. Jak může radit někdo, kdo nikdy nesportoval (tedy slečna začala nedávno chodit do fitka..ptal jsem se … vůbec nepije a má plán, že bude zvedat ve fitku víc na dřepy atd.… prostě blbka) a podle toho taky tak vypadá … je to tak pro někoho co nikdy nic nedělal … ale když tyto lidi změní jídelníček a začnou se trochu hýbat KONEČNĚ tak je jasné že začnou hubnou … jídelníčky a individuální plány dělám taky … tak mě tato společnost hodně pobavila 🙂 je to neseriózní, neprofesionální

 34. Bohuška napsal:

  Svět zdraví,již NIKDY VÍCE!!! Poradenství za 15.000,-Kč a ještě placení a placení dalších přípravků, to se hodně prodražilo. Výživový plán vůbec nebyl na míru. Po návštěvě jiného centra byl plán úplně jiný. Nákup doporučených surovin je finančně náročný a ještě platba drahých produktů doporučených poradcem. Za poradenství zaplatit 15.000,- to je opravdu moc. V ceně, dle informací, měly být zahrnuty i doporučené přípravky. Na SZ jsem se obrátila s velkou důvěrou, ale jsem velice zklamána. Nyní navštěvuji jiné zařízení, ne tak drahé a výsledky jsou viditelné. Doporučuji všem ať nechodí do SZ a najdou si podobné zařízení, aby nevyhodili peníze “z okna” jako já. No … a garance vrácení peněz při nespokojenosti, to jsou jen jejich pohádky, jak obalamutit klienty. Pokud potřebujete výživového specialistu, určitě ho nehledejte ve Světě zdraví!!!

 35. Pavel napsal:

  Svět zdraví, je podle mě čistá komerce. První konzultace za 600,.Kč na mě udělala dojem, že mi pomohou snížit hmotnost o 8 kg. Zaplatil jsem program na 3 měsíce zaplatil 5500 Kč a doporučení nákupu doplňků frmy Sunkins za 2500,. a Druhá konzultace se omezila na měření a nějaká obecná doporučení skladby jídelníčku a odkaz na aplikaci kalorickétabulky. Dále mi byl doporučen Další nákup potravinových doplňků od stejné firmy. Když jsem potravinové doplňky odmítl, Ztratila o mě specialistka zájem a již mě nekontaktovala. Denní příjem jsem následně kontroloval na aplikaci kalorickétabulky dle doporučení specialistky. Výsledek byl takový, že jsem po 3 měsících skončil místo -8 kg v +2 kg. Udělal jsem si na Svět zdraví svůj názor a nemohl bych ho s klidným svědomím nikomu známému doporučit. Pavel

 36. Brigita napsal:

  Dobrý den, i já přidávám velmi špatnou zkušenost . Šla jsem do programu Světa zdraví, protože jsem chtěla změnit svůj jídelníček. Namočila jsem do toho i svého manžela, který to podstoupil hlavně kvůli mě. Letos jsem ve svých 42 letech prodělala infarkt….musela jsem hodně věcí změnit protože jsem během 4 měsíců přibrala 10 kg.Při první návštěvě bylo vše jak říkám ťuťu ńuňu. Řekla nám kolik doporučuje měsíců….to bylo v pohodě.Platila jsem kartou….to jsem ještě netušila, že platba za muže i mně odejde celá za 6 měsíců. Z mého účtu rázem odešlo 25 000,- to jsem ještě rozdýchala. Co už jsem nerozdýchala byl jídelníček na míru. BOHUŽEL jsem měl srovnání…..i ten manžela…..kdybych ho do toho nenamočila ….asi bych i věřila, že se mnou někdo ve Světě zdraví bude zabývat. Měla jsem před sebou najednou dva jídelníčky….okopírované…..!!!!! Jediná změna byla v našich jménech a datu narození. Nevěřila jsem vlastním očím. Okamžitě jsem podala reklamaci. A jak jsem se zase divila….Strono bylo po 14 dnech :-(….odebráno za dvě schůzky nám bylo z celkové částky asi 15 400,- po dvou návštěvách se mi ze Světa zdraví vrátilo pouze 9800Kč !!!!!Platíte i poplatek za storno smlouvy. A drzost těch co jsem je kontaktovala…..neměla obdoby….paní reklamační se z lidí snaží dělat blbce ! Nikdy více…..toto byla taková škola , že si to budu pamatovat celý život!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *