Express Diet

Dnes se podíváme na další přípravek na hubnutí. Tentokrát to ale nebudou žádné zázračné pilulky. Řeč je o 5 denním programu Express Diet od světoznámé firmy Good Nature. Pojďme se tedy společně podívat na fakta, názory ale i vaše zkušenosti. Pokud máte otázky, zapojte se pod článkem do diskuse. Pokud se vám recenze líbí, sdílejte.

Máme pro vás super tip. Pokud uvažujete nad koupí tohoto produktu nebo jemu podobného, ​​nekupujte od zprostředkovatelů ale přímo od distributora. Cena je mnohem nižší. Vždyť se sami podívejte.

 

 

Co to je a jak to funguje

Express Dítě je kompletní náhrada stravy určená na redukci hmotnosti a nastartování hubnutí. Jde o 5 denní bílkovinnou dietu, která vám pomůže shodit nadbytečná kila. Expres Diet je 20 jídel v prášku s vysokým obsahem bílkovin a minimálním množstvím sacharidů.

 

ED-kuracia

 

Opravdu to funguje?

Často mají lidé pochybnosti o přípravcích na hubnutí, zejména v případech, kdy jde o tabletky. A ve většině případů jsou pochybnosti oprávněné a při užívání tablet nepozorujeme žádné účinky. 5 denní dieta Express Diet je ale jiná. A proto funguje. Svou myšlenku postavila na základech správného stravování. Žádné zázraky, které vám potlačí chuť na jídlo. Jde o uplatňování základních principů zdravého stravování v praxi. Konzumujete předpřipravené jídla s vysokým obsahem proteinu a minimem sacharidů. Toto je fakt, který prostě musí vést k hubnutí.

 

Má to i nevýhody

To, že takový způsob stravování opravdu vede ke snižování váhy, už víme. Třeba si ale říci io nevýhodách. Tou první je asi chuť, která není příjemná pro každého. Přes 80% dotazovaných uživatelů sice hodnotili práškové proteinové jídla jako velmi chutné, dalších asi 20% si chuť velmi neoblíbili. Je to prostě fakt, se kterým musíte počítat. Jak se říká, 100 lidí – 100 chutná.

Druhou nevýhodou je cena. Pokud nemáte peněz nazbyt, koupě takového stravovacího programu vám může narušit rozpočet. Za 5 denní program zaplatíte cca 50 € což je asi trošku víc, než byste utratili za 5 dní na běžné potraviny.

 

expresdiet

 

Ještě jednou výhody ve zkratce

 • Použité principy zdravého stravování
 • Bez JOJO efektu.
 • Bez pocitu hladu
 • Není nutná pohybová aktivita
 • Rychlé a trvalé výsledky
 • Jaká jídla dostanete

 

5-denní dieta Express Diet obsahuje 20 jídel: 2 ks vanilkově-malinová kaše, 3 ks jablečno-skořicová kaše, 2 ks rajčatová polévka, 3 ks sýrová polévka, 2 ks chřestový prívarok, 3 ks žampionová polévka, 2 ks jahodový smoothie, 3 ks čokoládový koktejl s malinami.

Všechna jídla mají nízký obsah kJ, tuků a sacharidů a obsahují vysoký podíl rostlinných a mléčných bílkovin a vlákniny. 4 chutná jídla na každý den!

Upozornění: Dietní program Express Diet je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

 

 


Express Diet
3.5 (69.57%) 23

5 Comments

 1. jarka napsal:

  Dobrý den, na jakých stránkách tedy můžu nakoupit tuto dietu přímo od výrobce? Děkuji.

 2. FEDORISKOVA napsal:

  JE MOŽNÉ PŘI TÉTO DIETĚ ZHUBNOUT 20kg,MOC TOMU NEVĚŘÍM,A TAKY TA CENA.

 3. Vladka napsal:

  Zkusila jsem….tak něco odporného jsem ještě nejedla.Navíc..zhruba do půl hodiny jsem měla křeče v oblasti jater,bylo mi špatně,pálila mně žáha.Vyhodila jsem vše do popelnice a nikomu bych tento styl diety nedoporučila.Došlo mi díky tomuto sajrajtu,že máme na trhu tolik kvalitních potravin ze kterých se dá vytvořit fajn jídelníček,k tomu trocha pohybu a disciplíny a jde to.Dokonce to vyjde levněji a určitě zdravěji.

 4. vera napsal:

  tuto dietu jsem drzela koupila jsem si balicek v akci bylo tam jeste nejake jidlo navic za 1 tyden jsem zhubla 3.kg hned na to jsem si obednala 1 tydeni balicek keto mix a za 1 tyden jsem nezhubla nic tak si to porovnejte cao

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *