Detoxikační náplasti

Slyšeli jste už o detoxikačních náplastech? Je to taková zázračná metoda pro líných, kteří se chtějí zbavit toxinů a škodlivin z těla bez námahy. A co myslíte, fungují? Já na tuto otázku znám odpověď. Přečtěte si mou recenzi a zjistíte, zda investovat do tohoto neobvyklého výrobku nebo si raději koupit balíček ovoce. Pod článkem je jako vždy prostor na diskusi, vaše názory a zkušenosti.

 

Detoxikační náplasti

 

Jak fungují náplasti na detoxikaci?

Výrobci a prodejci detoxikačních náplastí se dovolávají na tradiční čínskou a japonskou medicínu. Tvrdí, že již před stovkami let byl tento způsob detoxikace organismu používaný léčiteli na zbavování se různých zdravotních problémů a neduhů. Důkazy samozřejmě neexistují a tvrzení zůstávají tvrzeními.

Ať už je pravda o spojení s tradiční čínském medicínou jakákoliv, faktem zůstává, že tyto zázračné náplasti obsahují pouze látky, které nemají vědecky prokázán účinek. A navíc způsob, jakým se aplikují, je přímo směšný. Nalepit si něco na spodní část chodidla a doufat, že se vaše tělo uzdraví, je hloupost.

 

 

Zkušenosti a recenze

Jsou různá fóra a diskusní stránky, kde se řeší témata týkající se detoxikačních náplastí. Reakce jsou různé a na první pohled by se mohlo zdát, že převažují kladné hodnocení. Pokud se na to ale podíváme blíže uvidíme, že kladné příspěvky přidávali osoby, které se právě zaregistrovali. Často je vidět, že komentáře mají i stejnou IP adresu. Můžeme tedy konstatovat, že kladné hodnocení jsou marketingovým tahem některých prodejců, který si tímto způsobem propagují svůj produkt nebo obchod.

Mnohem zajímavější jsou názory odborníků, kteří se o detoxikačních náplastech nevyjadřují moc přívětivě. Podle více z nich jde o podvod a zavádění. A je jedno, jestli si koupíte náplasti za 300 Kč nebo ty “lepší” za 1500 Kč. Výsledek bude stejný.

 

Ceny a srovnání

Abychom vám ukázali, jak se pohybují ceny nejprodávanějších zázračných náplastí na detoxikaci organismu, udělali jsme takovou malou tabulku. Produktů a prodejců je samozřejmě více a já jsem zpracovala jen ty nejznámější. V tabulce nejsou zohledněny slevy, které jsou často při těchto výrobcích nabízeny za účelem okamžitého impulsu k nákupu pro nerozhodnuté zákazníky.

 

Diskuse

Nyní máte možnost vyjádřit svůj názor. Máte zkušenosti s některým ze spomýnaných Výrobkú. Vyzkoušeli jste detoxikační náplasti Kinoki, Ace, DetoxiPan, Herbalex nebo Dr. Plaster? Použijte komentáře a pomozte ostatním.

 

 

 

 


Detoxikační náplasti
3 (60.65%) 186

39 Comments

 1. keporkak napsal:

  Mám týdenní zkušenost s Detoxikační náplastí KIYOME KINOKI. Koupila jsem je levně (50ks za 99Kč) a vyzkoušela je opravdu jen ze zvědavosti. Nemám žádné zdravotní problémy, jen jsem to chtěla zkusit (no, za ty levné peníze…) Lepila jsem si je pravidelně na nohy před spaním 7dní po sobě. Každé ráno byly zabarveny stejně šedohnědou barvou a povrch byl mírně lepkavý. Pochybuji ovšem, že tmavé zbarvení náplasti způsobily vyplavené toxiny z těla, protože jsem zkusila čistý polštářek náplasti navlhčit normální vodou a ztmavnul úplně stejně, pouze ta lepkavost chyběla. Osobně si myslím, že ztmavnutí je pouhá reakce na lidský pot, nic víc a skvělý vizuální efekt, který vám dává mylný pocit, že detoxikační náplast funguje přesně podle návodu a tudíž nás detoxikuje. Za týden používání to na mě žádné účinky nemělo, pouze mě poslední 2 dny mírně bolela celý den hlava- což se mi nestává. Nicméně, protože jsem člověk zvídavý a aplikace je tak jednoduchá a pro mne i levná, zkusím použít i zbytek náplastí, které jsem zakoupila a uvidím jaký bude výsledek.

  • Pinguin 007 napsal:

   Ben Goldacre v knize “PROLHANÁ VĚDA” radí:Detoxikační náplast dejte do porcelánového hrnku-porcelán toxický není – a zakapejte vodou. Druhý den budete mít právě tak hnědou barvu ,jako by jste náplast přiložili na chodidlo. Tyto náplasti obsahují surový dřevěný ocet, který absorbuje vodu. vyskytuje-li se v jeho okolí vlhkost, dřevěný ocet ji nasaje a vytvoří hnědou kaši.Podobné je to s hydrolyzovanými sacharydy, které sr též vyskytují v složení těchto náplastí, ale to je opravdu na delší povídání. Takže kdo chce podporovat “terapeuty” prodávající pochybná zázračná uzdravení,těm přeju úspěšné nakupování.

 2. Jiří Rohlena napsal:

  I já jsem chtěl vyzkoušet účinky náplastí KIYOME KINOKI.Používám je od 2.11.2015 každý večer.Podle mého názoru,je to akorát na to,aby nám,kteří to chtěli zkusit,vytáhli peníze z prkenice.Barva náplasti je každé ráno stejně zbarvená,žádná změna není patrná.Inzeruje se,že by barva měla do 5ti dnů zesvětlat,až zbělat.Není to pravda.Nebojím se říct,že je to podvod.

  • Olga Musilová napsal:

   Já jsem měla náplasti od RAMISSIO, koupila jsem si je kvůli detoxikaci organismu, nyní se cítím skvěle, hlavně od té doby dobře spím, za měsíc si chci kúru zopakovat.

   • Petr napsal:

    Dnes mi došlo balení detoxikačních náplastí KINOKI. Chci vyzkoušet. Pravda je, že z toho mám smíšené pocity. Čemu ale opravdu věřím je skutečnost, že farmaceutické firmy utlačují, zpochybňují a negativně hodnotí čínskou medicínu, která má za sebou staletí pozitivních výsledků, jen aby se obohatili na své produkci. Tyto firmy školí doktory o svých lécích a spoustu vedlejších účinků tají porože by se jejich produkty nesměly prodávat. Kontrolní úřady různých zemí včetně ČR nemají takové technologie aby byly schopné tyto chemické léky kontrolovat. I kdyby detoxikační náplasti měly nulový účinek dle uváděných informaci, mají rozhodně nepřímo pozitivní vliv na mozek – tedy placebo efekt. Mám kolem sebe spoustu známých, co detoxikační náplasti používají a cítí se po nich skvěle, lépe spí, zbavují tak různých bolestí. Není to přece přesně to co očekávají? Jak psal pán nahoře v příspěvcích – je to hodně o víře, pokud mozek věří v uzdravení, tak pomůže třeba i náplast. A těch pár desítek korun měsíčně? Opradu jsou pro vás důležitější než vaše zdraví? Zamyslete se nad tím.

   • Honza napsal:

    Placebo, co dodat…
    Důležité je, že to pomohlo.
    Víra tvá tě uzdravila.

  • Málková napsal:

   Lepila jsem 2 měsíce, byly čím dál černější,…MM

 3. ladislav napsal:

  Chtěl bych jenom říci k tomuto problému.Kdo má pochybnost o učincích ať to ani nezkouší.Snad ty látky nezabírají,jak tady referují rádobydoktoři, ale vás léči víra. Víra,že děláte pro sebe to nejlepší.Lékaři léčí, ale neuzdravují.Napumpujou do vás látky, které z vás udělají akorát narkomany a oni sami stoho mají pré. Já jsem od svých dětí tyto náplasti dostal, tak ani nevím kolik to stálo.použivám je, mněl jsem problémy ze svěděním kůže na nohou probjém je vyřešen. Tak věřím, že mi to pomohlo.

  • karolina napsal:

   věř a víra tvá tě uzdraví. Kinoki jsem si lepiia celé 3 neděle. Výsledek stále stejný. Černé polštářky každé ráno. Já jsem nepoznala žádný rozdíl před lepení a po něm.

 4. Alča napsal:

  Já jsem vyzkoušela náplastě DETOX PHARMA. Lepila jsem si je 22 dní. Potom jsem přišla na to, že mi bylo po ránu na zvracení. Na dnešek jsem si je nelepila a je mi dobře. Četla jsem více příspěvků, kde pisatelé píší, že jim pomáhají. Pokuď je to pravdivé, tak vycházím z toho, že na každého působí jinak.A náplastě DETOX PHARMA mají obsahovat Koptis čínský. A když si přečtete co o něm píší na internetu, tak pozor na srdce. Ráda někomu 7 náplastí této firmy DARUJI. Příště peníze investuji do něčeho, pro mě užitečnějšího.
  Přeji všem hezký den a hodně zdraví bez náplatí.

 5. Olga Musilová napsal:

  Já jsem měla sadu náplastí na jeden týden. Koupila jsem je od firmy RAMISSIO. Každé ráno byly náplasti tmavě hnědé, lepkavé a měly nevábnou vůni:-(((( Sedmý den jsem se cítila unavená, ale to byla reakce, tedy podle mne očista, po třech dnech jsem se cítila jako znovuzrozená. Od té doby se mi také dobře spí. Náplasti si chci po měsíci zopakovat

 6. Dagmar napsal:

  Já si náplast zrovna objednala tak jsem zvědavá,ale když to tady čtu tak už jsem trochu sklamaná.

 7. Alena napsal:

  I já jsem hloupě naletěla a koupila jsem si 60 ks náplastí od firmy DETOX PHARMA, protože jsem již dlouhodobě nemocná a uvěřila jsem, že by mi mohly pomoci (nerada se léčím prášky, ale jsem spíše nakloněna bylinkám), po cca 3 týdnech se mi v noci začalo dělat zle, nohy začaly nesnesitelně svědit a do rána jsem na nich měla ošklivou vyrážku, které se doposud nemohu úplně zbavit. Uvěřila jsem recenzím, že jsou úžasné a bohužel mi jen zhoršily mé problémy. Takže pro každého opravdu vhodné nejsou.

 8. Lubomír napsal:

  Rád bych věděl, kteří “odborníci” se nevyjadřují přívětivě. Samozřejmě, že budou bránit lobby farmaceutických firem, které vydělávají neskutečné peníze tím, že do lidí pumpují různé jedy s pochybnými účinky. Jsou dokonce tací “odborníci”, kteří svým zaměstnancům, distributorům jejich výrobků zakazují mluvit pravdu o jejich výrobcích a nutí je jen prodávat víc a dráž. Na různé nemoci přitom existuje řada různých levných, přírodních látek, které nemají žádné vedlejší účinky a jsou skutečně účinné. Jenže to se těmto firmám nehodí, protože na tyto látky by nemohly uplatňovat různé patenty a draze je prodávat. Bohužel, všechno je jen o penězích a chamtivosti některých šmejdů.

 9. Helca napsal:

  Dobry den,ja se chystam je teprve vyzkouset,mam ty Kinoki.Moje tchyne si je nemuze vynachvalit a chce je zase,ze je ji po nich uplne skvele.Akorat nevim,jestli si je muzu dat kdyz mam problem se zilama a taky beru silne leky na zada??Muze mi nekdo poradit?Pekny den vsem.

 10. Vladimír napsal:

  “Odborníci” samozřejmě již předem zavrhují všechno,co sami nedoporučí. To je známá věc.

 11. jiri novotny napsal:

  dobry den jsem dost skepticky na takoveto inzeraty nejdrive jsem si prectl neco na netu a neni to o tom ze jste za 5 dni vyleceni lide zijici ve meste kuraci nebo pracujici v horsich podminkach musi pocitat s delsi kurou jako ja pred tremi tydny byly naplasti uplne tmave a nyni leva noha je po nocni naplasti cista prava je na okrajich jeste tmavsi takze z meho hlediska to asi funfuje

 12. Mr. Nobody napsal:

  Mám náplasti KIOME KINOKI, můžu říct, že jsem nikdy neměla žádný problém s nemocemi, organismem apod. Každopádně jsem si řekla – proč se nevyčistit jen díky náplastím. S přítelkyní jsme si je zakoupily, dnes jsem je měla druhý den, ale ihned po tom prvním užití jsem trpěla celý den bolestí kloubů v nohách a nakonec se přidala i horečka. Dnes mám klid, ale kdo ví, jak mi bude večer, než si nalepím další náplast. Asi bych to lidem nedoporučila, už jen z vlastní zkušenosti si myslím, že je lepší se líp stravovat, nebo kontaktovat firmu herbalife.cz – za 6 dní se zbavíte toxinů za mnohem lepší peníze, než jsou nějaké náplasti, a i shodíte nějaké to kilo. 🙂

 13. Mgr. Dvořák napsal:

  Je to podvod. Účinnost pouze jako placebo. Vyhazujete peníze.

 14. Evžen napsal:

  Dobrý den,mám taky náplastě KINOKI. Také jsem zkusil náplastě jenom navlhčit obyčejnou vodou a taky z černaj během chvilky. Tak si myslím že to mooooc nefunguje.Jelikož se chodidlo ve spánku spotí nebo svlhčí tak náplastě z černaj!!! Používal jsem je 3 neděle ale žádný efekt jsem nepocítil.

 15. Jarmilaja napsal:

  KDYŽ TYTO PŘÍSPĚVKY ČTU,CÍTÍM SE TROCHU ZKLAMANÁ,ŽE JSEM URČITĚ NALETĚLA,DNES MI PŘIŠLO 30 KS NÁPLASTÍ PHARMA,CENA TĚCHTO 30 KS BYLA 756,-KČ.TAK DNES JE PRVNĚ VYZKOUŠÍM ,POTO VÁM ZDĚLÍM CO SE BUDE DÍT..ZATÍM SE LOUČÍM .

 16. Simi napsal:

  Tak jsem taky asi jedna z těch ,která,bohužel,naletěla…nojono,co se dá dělat….aspoň,žs jsem za náplasti nezaplatila moc peněz. Příště budeme,chytřejší….snad:-)

 17. Jiřina napsal:

  Zakoupila jsem si náplastě kinoki, lepim si je druhý týden,jsem méně unavená,lépe se mě spí,dnes ráno náplasti už nebyly celé černé,naopak napůl bílé,kdysi jsem je dostala od Tibeťanů z kliniky Naran,kde mě velice pomohli celkově i po zdravotní stránce,takže já Čínské medicíně velmi věřím,naopak mě zklamal lékař, který prohlásil”jó milá paní s tím už nejde nic dělat”no a od té doby uplynulo 15let?Za tu dobu jsem kliniku navštívila dvakrát,jsem spokojena, nyní jsem si náplastě objednala znova,nebo myslíte že chemie od lékaře je lepší?

 18. Martina napsal:

  No to jste skutečně naletěli, když mají detox náplasti u kdejakého “indiána” – vietnamci v obchodě. A že je vám blbě? Naskakují vyrážky, atd.??? No to proto, že si, s požehnáním oficiálního zdravotnictví do sebe ser.e ty “léky s prokázanými účinky”, které je mají právě v tom, že sice cosi bolet přestane, ale “ony zase způsobují toto a tamto, bezva, máme tady zákazníka na tento lék s prokázanými účinky..”. Lidi jsou fakt wovce, která jedna něco řekne – béééé – tak někdo s titulem – nejlépe a druzí hned béééé, mě bylo blběěěě (no: zkus pořádný detox – to je pak stejné, jako když se detoxikuje feťák(!!!), oproti tomu jsou blátovatý černý smradlavý polštářky za 25,- /tak určo se dají ty “lepší, lépe účinější, značkové, z telátkošopinku” koupit za 300,-, ty levný jsou levný hl. proto, že jsou neúčinné – a to si, pls, povšiměte, že to byl hl. důvod té “odborné kritiky”, že je to tahání peněz lidem z kapes! hmm :-//

 19. Lada napsal:

  je to zjevný podvod viz stránky DiaRemedia , 5 náplastí za 865 Kč ???? v jejich obchodních podmínkách ani slovo o možnosti odstoupení ve 14 denní lhůtě podle OZ, adresa , kontakt někde v USA ? Kdo to jednou zaplatí, v životě peníze neuvidí zpět.

 20. Jarmila napsal:

  Taky používám Náplastě kinoki i s manželem již druhý týden a naplastě jsou pořád černé. každým ránem doufám, že to bude lepší a lepší a ono nic. Opravdu nevím,co si mám o tom myslet ,zda muj organismus je opravdu tak znečistěnej. používám je hlavně kvuli lupence.budu v pokračovat a uvidim.

 21. Jaroslav 25 napsal:

  Také se pochlubím. Řekl jsem si, když už do toho jdu, tak ať to stojí zato. Objednal jsem si 30 x 10 = 300 ks KINOKI a začal jsem si ji pravidelně každý večer na chodidla lepit. 300 ks = 5 měsíců !!!!!!!!!!!!!!, no a jak to dopadlo?, od prvního nalepení do posledního to bylo pořád stejné. Každé ráno stejný obrázek. Konika byla vždy úplně černá. Teď nevím zda jsem toxiky tak zaneřáděn a nebo detoxikační náplasti jsou jeden velký podvod. Já říkám je to podvod !!!

 22. Nick napsal:

  Je radost tady číst, jak se někdo nachytá na projev chemické reakce a považuje to za uzdravovací efekt až do chvíle, než procitne a zjistí, že naletěl. Komu není rady, ať si lepí jak je potřeba.

 23. Petruš Florova napsal:

  Tak za 1. Se naplasti maji pouzivat jako 10,denni kuru a za 2. Takove levne a po tolika kusech?to nemuze prece fungovat!to je jen levna napodobenina!ja mam zkušenost s naplasti tiande staly vic jak 1000 kč a to 10 ks….lepila jsem v 8 vecer to prave telo je nachystane k detoxikaci…ze zacatku byly tmave hnede po 3 dnech svetlejši a šilena hnisava reakce…vykaslalavala vysmrkavala…toto trvalo 2 dny ..dalsi den hlen lepsi a naplast zabarvena tak do piskove barvy .a to ze se lepi na nohy..
  Neni pravda muze se lepit cilene na misto ktere neni v poradku…ja lepila na ledviny protoze podle pulzove diagnostiky jsem je mela oslabene tak jsem je chtela procistit pred nasazenim bylinneho caje…no a na zachode spadly ze me takove kameny…takze neni co dal dodat…

 24. Monika napsal:

  Pouzivam naplasti Detox pharma a jsem spokojena. Ze zacatku jsou cerne, po cca tydnu barva bledne, az je zlatava. Strasne me bolely zada, po pouziti naplasti jsem po 3 dnech mela po bolesti. Prijde mi, ze po nich litam vice na wc, mozna jsem vice zavodnena. Loni jsem je pouzivala s prestavkama pres zimu a zhubla jsem 5kg. Navic jsem nebyla vubec nemocna. Netvrdim, ze kazdemu pomuzou, ale za me je to super vecicka.

 25. Bobina napsal:

  Pokud kupujete takove náplasti, co tu pisete, tak to bych na sebe ani nedala. Před nalepení je potřeba otevřít pory. Koukám že asi nikdo z vás to nedělá tak jak má ??????Když vám nikdo toto neřekne, tak to je těžké. Já detoxikuji i cíleně třeba u kašle, a to je úleva do pár hodin. I na klouby. Všude, jak je potřeba. Chce to jen postup a ty spravne naplasti.

 26. karel napsal:

  nekupujte si naplasti kankusta duo je to jen tahani penez z kapsy

 27. karel napsal:

  karel
  naplasti byly velmi drahe, pres 5000._Kč a vysledek žádný

 28. Adriana Maria napsal:

  Díky za tento komentář od pana Petra. Léta se zajímám o tradiční a komplexní čínskou medicínu, mám s ní jen dobré zkušenosti a detoxikační náplasti jsem poprvé vyzkoušela po svém prvním porodu, to je už 8 let, jakmile jsem přestala kojit, četla jsem o náplastech. Sama jsem si v předešlých letech často bez léků pži nějakých zdravotních obtížích pomáhala akupresurou chodidel či dlaní, o níž psal už dávno náš výborný doktor a bylinkář Janča, kterého knihy mimo jiné velmi doporučuji. Po používání první kůry – tehdy, jsem cítila hned po první aplikaci změnu, ráno jsem bez problému vstávala brzy, nebyla jsem oteklá, cítila jsem příval energie, migréna mi na rok úplně ustoupila, velkou změnu jsem pocítila v zádech – celkové uvolně+ní svalstva, bolesti po tahání dítěte atd. ustoupily, když jsem cítila nachlazení, či nějaký neduh, aplikovala jsem záměrně náplast na reflexní body souvisejících orgánů. Vždy jsem pocítila úlevu, dokonce i po rozhovorech s pár známými mi dobré účinky náplastí potvrdili. Náplasti se dají aplikovat i na koleno, konkrétní místo bolesti, ale zároveň by se měly použít i na chodidlo, jelikož chodidlem vše odtéká z tělka ven, proto se na nohy lepí. Můj kamarád měl velmi těžké období, pak mi říkal, že byl u imunologa a zmínil se o náplastech, ten mu je s největší radostí doporučil a říkal, že je to skvělá prevence všech nemocí. Myslím, že když někdo řekne, že to s ním nic neuděllo – je to také otázka vlastní sebereflexe, jak moc člověk dokáže poslouchat své tělko a nejen to, že od náplasti očekává okamžitý účinek, podle mě se ten účinek dostaví i tak, ale vědomí ho ještě dostatečně nepřijalo, protože není v souladu s tělem.

 29. Vlasta napsal:

  Ahoj vsichni!Ja uz jsem vyzkousela naplasti Kinoki a taky naplasti Tiande!Neda se to porovnat!Kinoky sice scerna,ale i po 10 denni kuře, nejde videt zadny rozdíl!Zato naplasti od Tiande jsou mnohem účinnější!Hnetka po druhem dnu aplikace,jsem mela mnohem vic energie,lip se me spalo a prestali me bolet i zada!Pouzivala jsem je 15 dnu a ten posledni den,uz byli naplasti zcela bile!Takze za me jedine Tiande!

 30. Lexikona napsal:

  Také používám KINOKI, mám artrozu v levé noze, vodu v koleni, lupenku, otoky. Náplasti používám, na levé noze jsou už po dvou hodinách šedočerné až tekuté, na druhé noze jen z poloviny zbarvené. A to mám větší potivost nohou. Používám i na koleno, a jsou místa kde se zabarví jen trošku , třeba v rohu, tak při další aplikaci náplast posunu směrem kde se zbarvila. V každém případě, všichni v sobě máme jedy, ať ze špatného ovzduší nebo z potravin ( sůl v uzeninách, konzervanty a pod.), takže každému se zbarví i když není nemocný nebo necítí žádné obtíže . Mě alespoň pomáhají od těch otoků. Lepší než injekční vytahování vody. A nedělám reklamu nikomu, jsem normální člověk i profilem na soc. sítích a nejsem naivní a hloupá. Jen raději využívám alternativní medicínu a bylinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *