Nohavice na hubnutí

Podle názvu nohavic na hubnutí Hot Shapers, kde „hot“ znamená nejen „sexy“ ale také „horký“ se můžeme dovtípit, jaký je princip fungování těchto nohavic. Hot Shapers díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, urychlují metabolismus a zintenzivňují spalování tuků.

 

Z jakého materiálu jsou vyrobené?

Materiál Hot Shapers využívá moderní technologii Neotex, která představuje inteligentní tkaninu, které obsahuje polyester, nylon a neopren se svojí ochrannou funkcí proti chladu převážně ve vlhkém prostředí. Tkanina Neotex na vnitřní straně nohavic zvyšuje teplotu těla, čímž dochází k efektivnějšímu nadměrnému topení. Venkovní vrstva nohavic je udržuje převážně suché a tak se nemusíte obávat žádných zvědavých pohledů. Pocením se z těla dostávají ven i toxiny, čímž se organismus pročistí. Výrobci zmiňují také vylepšení struktury kůže a odplavení přebytečné vody.

 

hot-shapers

 

Názory zákazníků

Mnozí si stěžují na nepříjemný zápach uměliny, který je odpozuje natolik, že si je nechtějí obléct. Najdou se ale i tací, kteří považují za jednodušší a levnější řešení aplikování igelitu. Ten má na povrchnu těla podobný účinek jako Hot Shapers nohavice, ale Hot Shapers bodují svým neoprenovým povrchem. Neoprenový povrch zaručuje pocit sucha, protože zadržuje pot v nohavicích. Největší záhadou je ale funkčnost nohavic. Názory zákazníků se liší. Vypotit vodu totiž ještě neznamená zaručené hubnutí, protože se nejedná o tuky.

 

Cena za Hot Shapers

Balení Hot Shapers se skládá nejen z nohavic, ale taky z tašky a plánu na hubnutí dohromady s jídelníčkem. Cena tohto produktu se pohybuje po slevě od 12 do 40 euro. Právě cena nohavic nutí uživatele dobře si předem tuhle investici promyslet.

 

 

 


Nohavice na hubnutí
5 (100%) 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *