LKVB6 – očistná kúra

Pokud potřebujete navrátit svému organismu harmonii, můžete sáhnout například po LKVB6. Tabletky, které se propagují skrz svoje redukční účinky jsou v kruzích uživatelů známější spíše jako celistvý napravovač metabolismu, který je důležitý pro rovnováhu každého organismu. LKVB6 působí i na štitnou žlázu, která produkuje nepostradatelné hormony. Tabletky LKVB6 užívají i labilní lidé s fyzickým či psychickým zatížením, ale i sportovci. Opravuje totiž kardiovaskulární systém a pročisťuje organismus.

 

 

Proč název LKVB6?

LKVB6 obsahuje kromě jiného také lecitin, koncentrovaný extrakt z mořských řas a vitamín B6 známý jako pyridoxin. Lecitin se v LKVB6 uplatňuje jako emulgátor, ulehčuje transport tuků v těle a rozpouští nežádoucí usazeniny cholesterolu Konzumace mořských řas znamená získat pro svoje tělo množství minerálů a stopových prvků jódu, díky čemuž se zrychluje organismus, posiluje trávení a ničí bakterie ve střevách. Navíc obsahují cukry i škroby. Cukr není příliš sladký a tak nezvyšuje hladinu cukru v krvi a působí spíše jako slabší projímadlo. Díky tomu LKVB6 podává i diabetikům.

Složka jablečného octu (Vinegar) plní funkci tvorby červených krvinek a úlohu okysličování krve. Dezinfikuje střeva a je vyhledávaný lidmi, kteří mají problémy s trávením kvůli chybějící žaludeční kyselině. Vitamín B6 zabezpečuje uvolňování glykogenu při aktivitě svalů, čímž se stará i o funkci nervů a svalů. Reguluje tělesné tekutiny a vyváženost kyselin, dále pak brání ve tvrdnutí cév.

lkvb6

Obsah balení a správné dávkování

Běžné balení obsahuje 90 velkých tablet. Dávkování tablet je přesné a nedoporučuje se přesáhnout předem stanovenou hranici. Denně se bere 1 tableta, v případě, že produkt LKVB6 užíváte kvůli hubnutí, mění se dávkování na zesílený režim 3-4 tablety denně. LKVB6 mohou užívat i děti, starší 3 let.

Pomocí LKVB6 nenahrazujeme pestrou stravu, tento výrobek je doporučovaný jako doplněk stravy, přičemž bychom zároveň s užíváním měli začít s fyzickou aktivitou a zdravým životním stylem. LKVB6 podporuje činnost ledvin, čímž se z těla vyplavuje větší část vody. Pitný režim je proto nutností.

 

Cena za výrobek LKVB6

Prodejní cena LKVB6 je asi do 700 Kč. V lékárnách ale tento produkt nenajdete, proto je nutné si ho obstarat prostřednictvím internetových nezávislých distributorů.

 

Co na LKVB6 říkají zákazníci?

Hned na úvod jsme si řekli, že produkt LKVB6 si zákazníci oblíbili kvůli jisté nápravě organismu. Proto se není čemu divit, že není určený pro rychlé hubnutí (které doprovází jo-jo efekt). Samozřejmě, že hubnutí se projevuje u každého jednotlivce individuálně, ale to nemění nic na faktu, že s LKVB6 hubnete pomaleji. Protože aktivní látky v LKVB6 působi na látkovou výměnu, může to u někoho vyvolat nevolnost a problémy s trávením. Dochází totiž k detoxikaci a tzv. očistné kúře.

 

 

 


LKVB6 – očistná kúra
3.1 (62.22%) 9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *