Naturhouse

Dietetické centrum NATURHOUSE je založeno na konceptu řešení příčiny nadváhy na jednom místě, prostřednictvím metody osobního dietetického poradenství a následné dlouhodobé spolupráci vyškoleného výživového poradce s klientem. Metoda NATURHOUSE dostala přívlastek “převýchova ve výživě”, kterou propagují ve znění zdravého a dobrého stravování se.

 

Jak to funguje?

Bezplatná konzultace se soukromým dietologem nebo také výživovým poradcem s akreditací a informačním kurzem, probíhá formou analýzy příčin stravovacích poruch a tzv. bioimpedačnej analýzy, čili vážením na speciálně upravené váze. Váha vysílá neškodné elektrické impulsy, díky kterým jsou dietologové schopni zjistit složení těla.

 

 

Produkty NATURHOUSE

Klientovi se sestaví stravovací jídelníček / režim na míru, podle individuálních potřeb. Tento jídelníček vychází ze středomořské kuchyně, obsahující nízké množství nasycených tuků a pod. Kromě jídelníčku musíte dodržovat i další pilíře, na kterých stojí efektivita metody NATURHOUSE. Dietolog Vám k stravovacímu režimu poradí užívat produkty NATURHOUSE, vyrobené na bázi bylin ve vlastních laboratořích. Tyto produkty jsou zaregistrovány ministerstvem zdravotnictví a fungují jako doplněk ke stravě, ne jako její náhrada. Zelenina, ovoce a jiné čerstvé potraviny by měly nadále setrvat na denno-denním pořádku. Nepodmiňují žádný typ závislosti. Obsahují látky, které podporují hubnutí například tím, že pomáhají odvádět přebytečnou vodu, rychleji spalovat tuky a tak nastartovat celý metabolismus.

 

levanat

 

Jedná se o ampule s výtažky (z černé ředkve, heřmánku, artyčoku apod.) Aampule obohacené o účinné látky (z borůvek, červeného hroznového vína …), stejně i o kapsle, vyvolávající minimalizaci množství kalorií.

V případě, že máte zájem o rozšířený sortiment nabídky, můžete si vybrat jedno z předem připravených hotových jídel.

 

Bez čeho se neobejdete

Bez pohybu a dodržování pitného režimu nikam nedostanete. Denně vypít 2-3 litry vody pro někoho představuje nadpozemský čin, ale pravda je taková, že pitím vody snižujeme zásoby tuků v našem těle a zabraňujeme jejich ukládání. Spalování kalorií pohybem a cvičením je součást zdravého životního stylu a žádnými doplňujícími ampulemi ho nenahradíte. Proto, pokud zákazníci dietetického centra NATURHOUSE očekávají slibovanou účinnost bez vynaloženého úsilí, nedostanou pozitivní odpověď.

 

Naturhouse

 

Co můžete od NATURHOUSE čekat

Nevýhoda v metodě NATURHOUSE spočívá především v její ceně a možném jo-jo efektu. Jo-jo efekt se projeví u jednotlivců, kteří si vrámci odtučňovací “kúry” odepírají potraviny a suroviny, které později nárazově zkonzumují. Zmiňovaná převýchova stravovacích návyků proto nemusí být jednoznačně účinná, pokud člověk nemá dostatečně silnou vůli a sebekontrolu.

Zmiňovaná cena poskytovaných produktů se pohybuje v různých cenových relacích. Může se stát, že po měsíci budete mít v peněžence io 100 eur méně.

 

Může to být i zdarma

Jeden z možných způsobů, jak se vyhnout zbytečnému utrácení peněz je nechat si sestavit jídelníček “know-how” a stravovat se podle něj bez zmíněných přípravků na bylinné bázi. Sestavení jídelníčku je zdarma. Drahé přípravky můžete snadno nahradit čerstvými, ještě nezpracovanými složkami. Vyplatí se to vyzkoušet.

 

 

 


Naturhouse
3.1 (61.54%) 13

1 Comment

  1. […] dietetickém centru Naturhouse máte konzultaci s dietologem zdarma. Naproti Světu Zdraví dietologové Naturhouse doporučují […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *