Emulips forte

Další doplněk stravy z výtažků z řepkového oleje, z bezglukosinulátových odrůd řepky. Obsahuje také emulgátory přírodního původu, obohacené zvýšenou hladinou vitamínu E. Bylinné extrakty z máty peprné, lékořice lysé a hořce žlutého působí na trávící trakt. Emulips je ochucený anýzovým olejem a není chemicky stabilizovaný.

 

 

Účinky Emulipsu

Vzhledem k tomu, že je přírodního charakteru, odlehčuje trávicí trakt a nezpůsobuje trávící problémy. Ulehčuje vstřebávání přijatých tuků a jejich vyplavování z těla. Plusy, vyjmenované u této značky jsou mnohé, například zmírněné problémy se zlučníkem a žaludečními vředy, při dlouhodobějším užívání se hovoří i o vyřešených problémech s tlakem, cholesterolem a růstem vlasů či nehtů.

 

Emulips dávkujeme

Emulips se podává buď přímo na lžičce anebo se kape na pečivo, či jinou potravinu. Při jeho kombinování s normální stravou je potřeba vypit 2 – 3 litry vody denně. Prevence a hubnutí vyžaduje 1 dávku, ½ lžičky po nejsytějším jídle. Emulips můžete používat celoročně, přičemž teplotní změny nemají vliv na strukturu a účinnost výrobku. Obsah Emulipsu při tomto užívání vydrží okolo tří měsíců.

 

emulips1

 

Úprava trávení anebo hubnutí?

Spíše než samotného zhubnutí kil, se uživatelům Emulipsi upravilo trávení, jiným ho naopak Emulips rozházel. Emulips stojí asi 17 euro a kombinuje se jak jinak než se zdravým životním stylem a pohybem.


Emulips forte
3.3 (66.67%) 15

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *