Formoline L112

Německý výrobek Formoline L 112 byl pojmenovaný podle aktivní složky, přesněji vlákniny přírodního charakteru – polyglukozaminu. Polyglukozamin (L 112) se dokáže účinně vázat (i ve větším množství) na tuky, čímž snižuje celkový energetický příjem. Hlavní složka formolin je nestravitelná a díky vlákninám, které obsahuje, máme pocit nasycenosti. Z organismu se vylučuje přirozenou cestou zároveň už s navázanými tuky. Formoline L 112 neobsahuje lepek, želatinu, laktózu, cholesterol, žádné stimulátory chutí a konzervační látky nebo barviva.

 

Dá se říct, že Formoline L 112 na sebe neváže živiny jako cukr, bílkoviny, sacharid anebo alkohol, které jsou zredukované v organismu. Naopak ovlivňuje nadváhu podmíněnou potravinami, které jsou bohaté na tuky (máslo, sýry, maso atd.). Při užívání Formolinu L 112 je třeba vyloučit stravu s vysokým obsahem vitamínů a vysoce nasycenými oleji. Formoline by mohl navázat esenciálně mastné kyseliny stejně jako vitamíny, které jsou rozpustné v tucích.

 

formoline

 

Nepopíratelná fakta

Nevyhnutelnou součástí celého cyklu užívání formolinu je denní příjem tekutin v podobě 2 – 3 litrů vody. Dostatečný pitný režim se netýká jen vašeho zdraví (hubnete bez zažívacích těžkostí) ale i procesem zpracování vláknin, který je v případě příjmu tekutin jednodušší. Snížení tělesné hmotnosti zabezpečíme kombinací Formolinu L 112, vyvážené diety, nízkým příjmem kalorií a samozřejmě tělesnou aktivitou.

 

Vhodné užívání Formolinu

Dávkování tohoto přípravku je 2x denně 2 tablety. Konzumujeme ho nejlépe těsně před skončením konzumace jídla s nejvyšším obsahem tuků. Formoline zapíjíme nízkokalorickým nápojem, přičemž se ho snažíme nerozkousnout. V případě dlouhodobé stabilizace tělesné hmotnosti, užíváme nadále 1 tabletku denně opět před skončením konzumace pokrmu s nejvyšším obsahuem tuku.

Formoline L 112 je tedy možné užívat dlouhodobě. Považujeme ho za jeden z mála přípravků na hubnutí, která je officiálně uvedená jako zdravotnická pomůcka. Souvisí to s jeho složením, které je vhodné pro celiatiky i diabetky.

 

Jak na Formoline reagují uživatelé?

Ohlasy na Formoline L 112 se liší. Některým prý nepomáhá vůbec, další tvrdí, že funguje a zdvojnásobují dávky (čemuž byste se měli vyhnout). Cena této zdravotnické pomůcky je přibližně 600 Kč za 48 tablet.


Formoline L112
3.4 (68%) 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *