Oxotrim

Oxotrim mnozí uživatelé na fórech doporučují i kvůli své přirozené funkci. Jedná se o produkt, který urychluje metabolismus a tedy i spotřebu energie. Celkové složení podněcuje činnost termofenických enzymů, které spalují tuk. Tato termogenická složka (měnící tuk na tepelnou energii) je zkombinovaná s  Keto složkou, známou také jako látku v lidském těle spojenou s metabolismem, která přispívá k úbytku hmotnosti. Podobnou pohonnou látkou je velmi silný stimulant Advantru – Z, uvolňující noradrenalin a vyvolávající následnou chemickou reakci. Postranní efekt tohoto stimulantu ještě není celkem jistý, proto se polemizuje o jeho využívání v podobných podpůrných lécích.

 

 

Naopak pozitivně hodnocený a velmi účinný je zelený čaj v Oxotrime. Zelený čaj, jak jej známe, působí neškodně, bez vedlejších účinků jako stimulanty podobně Advandtru – Z. Zelený čaj obsahuje menší množství kofeinu a proto mají lidé po požití Oxotrimu pocit nevyčerpatelné energie. Odborníci ovšem upozorňují na to, že s 200 mg kofeinu má tento přípravek podobné kvantum kofeinu jak dva velké šálky kávy. Proto se kromě hyperaktivity objevují i příznaky nevolnosti a třesu.

 

Protichůdné reference

Negativním faktem je, že sekce otázek a odpovědí k tomuto výrobku je údajně přeložená ze stránek amerického výrobce. Ve spodní části webové stránky se dozvídáme, že „uvedené vyhlášení nebyly hodnocené americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA.“ Co tedy skutečně lidé konzumují, je ještě stále menší záhadou.

 

Jak se projevuje účinek Oxotrimu?

Výsledek se projevuje různě. Nejčastěji se zmiňuje „energie na celý den“ a potlačená chuť do jídla. Doporučení lidí, kteří tento doplněk stravy vyzkoušeli, se shodují se zdravým stravováním s omezeným přísunem kalorií a v přiměřeném pohybu. Ten vám zabezpečí předpokládáný úbytek hmotnosti, protože cvičením dochází k úbytku tuků na úkor svalů.

 

Dávkování a cena

Dávkování je předepsané a doporučené množství představují 3 tabletky denně, přičemž užívání tabletek by nemělo překročit 17-tou hodinu. Cena Oxotrimu se pohybuje od 1000 do 2200 Kč na přibližně 45 dnů léčby.


Oxotrim
3.2 (64.08%) 49

5 Comments

 1. dana20606 napsal:

  OXOTRIM vôbec neodporučam..po jeho užití mi začali trpnuť nohy aj ruky..mala som pocit že sa mi značne zvýšil tlak..musím podotknúť,že nemám žiadne zdravotné problémy..

 2. anezka napsal:

  Mne naopak velice dobre pomohl. Vice energie, mene chuti na sladkosti a vaha sla taky dolu.

 3. Lenka napsal:

  Dobry den mela bych dotaz .jake ma vedlejsi ucinky ?oxotrim?a jeste bych se chtela zeptat jestli kdyz budu uzivat oxotrim zda se muze pit kafe .dekuji

 4. Jana napsal:

  Musí se cvičit nebo de váha sama dolů děkuji za odpověď

 5. Janko napsal:

  Vůbec nedoporučuji užil jsem 2 tablety a 3 dny mě to psychicky odrovnalo. Byl jsem jak když v tranzu úplně mimo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *