Obezin

Princip výživového doplňku Obezinu je založený na rozpuštění tabletky v žaludku a stonásobném zvětšení jejího objemu. Vytvoří se stabilní gelová hmota, která se po konzumaci smíchá se snězeným jídlem.

Celkový proces trávení se zpomalí a dostaví se pocit nasycenosti, i přestože jsme zkonzumovali menší porci. Znamená to tedy, že složení Obezinu pracuje na základě vyššího obsahu vlákniny. Vláknina nabobtná a když putuje trávícím traktem, nemáme potřebu další konzumace, protože se redukuje pocit hladu. Právě rozpustná vláknina Glukomanan je výše vzpomínaná nabobtnalá vláknina. Nezapomínejme ovšem na to, že na některé z nás má právě konzumování vlákniny vedlejší účinky jako je průjem nebo nadýmání.

 

obezin 90 tobolen na hubnutí

Obezin 90 tobolek

 

Co obsahuje?

Účinné přírodní látky a výtažky přírodních viskozních polysacharidů obsažených v Obezinu udržují optimální hladinu cholesterolu. Lněné semínka působí proti virusům, protizápalově a antibakteriálně. Reguluje se jimi krevní tla a stabilizuje hladina cukru v krvi. Při požití těchto semínek si můžete všimnout mírného efektu projímadla, ale v Obezinu se používá spíše na podporu trávení.

Zelená řasa (spirulina platensis) jako i řase všeobecně poskytuje organismu vitamíny od A po E a K. Kromě toho dodává minerály, enzymy a barviva jako je chlorofyl. Představuje přírodní zdroj netoxických a lehce absorbovatelných živin.

 

 

Na co nezapomenout

Samotný Obezin považujeme za výživový doplněk, kterým nenahrazujeme stravu, naopak musí se kombinovat s (ne drastickou) úpravou jídelníčku, který má být pestrý – plný živin, minerálních látek a vitamínů.. Menší porce mají za následek snížení kalorického příjmu a tím pádom i rychlejší hubnutí. Na zpevnění svalů, povislé kůže a spálení nahromaděných metabolitů se doporučuje k užívání Obezinu přidat pravidelný pohyb.

 

Dávkování a cena Obezinu

Pilulky zapíjíme přiměřeným množstvím vody, při dávkování 2 tablety (max. 4 tablety) v intervalech 3 x denně po snídani, obědě a večeři. Dávkování může být u každého individuální, proto dopředu zhodnoťte své možnosti. Přibližně 20 – 30 minut po užití Obezinu přichází na řadu konzumace pokrmu. Obezin není potřeba užívat víc jak měsíc, ale v případě zájmu ho můžete nasadit po 5 dnech „odpočinku“.

Obezin zatím nezaznamenal horší vedlejší účinky než mírné žaludeční a střevní problémy. Projevují se řídkou stolicí, průjmem, nadýmáním a zácpou.
Jedno balení Obezinu, které obsahuje 90 tablet, Vám vystačí na 14 dní a je Vám k dispozíci v cenové relaci od 19 až do 40 eur.

 

 

 


Obezin
2.9 (58.18%) 44

1 Comment

  1. Dgmar napsal:

    Dobrý den,ráda bych se informovala,zda můžu užívat obezin užívat,i když kojím.Mé dceři jsou sice už 3 roky a jí normální stravu.Kojení uż má spíše jako zvyk.Děkuji moc za odpověď.Benďuhová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *